Zahradní slavnost a rozloučení s předškoláky.

18. 6. 2024
Dne 18. června 2024 proběhla další zahradní slavnost a rozloučení s našimi budoucími školáky. Doprovodný program zajistil pan Ivo Vrba se svým muzicírováním a stánek se svatojánskými bylinkami. Vzhledem k horkému dni jsme dětem zajistili vodní osvěžení.

Zahradní slavnost a rozloučení s předškoláky opět vyšla na jeden z nejteplejších dnů. I tak jsme si to ale užili. Předškoláci byli slavnostně ošerpováni, dostali dárek na památku a proběhli bránou symbolizující odchod ze školky do 1. tříd.

Pro děti i rodiče byl připraven i doprovodný program - Ivo Vrba se svým muzicírováním a příběhem o zvířatech. Seznámil děti s hudebními nástroji a jejich zvuky. Následně všichni mohli navštívit Svatojánský stánek s bylinkami, kde mohli ochutnat různé druhy sirupů, vytvořit si léčivý olej na odřeniny a popáleniny a také uvinout věnec ze svatojánského kvítí. A vzhledem k počasí se děti rády schladily pod rozprašovačem.

Děkujeme rodičům za pomoc s občerstvením. Všichni jsme si odpoledne společně moc užili a budoucím školákům přejeme hodně štěstí!