Prázdninový provoz

Fungujeme i v létě! V prvních dvou červencových týdnech máme pro zájemce připravený bohatý program. Zjistěte, co máme na prázdniny nachystané a v případě zájmu se včas přihlaste.

O prázdninovém provozu

Běhat mezi stromy, válet se v trávě a cákat ve vodě. Zkrátka léto jak se patří.

Sbal si batůžek a přijď se s námi radovat ze sluníčka. Potkáš tu spoustu dětí a učitelek, které znáš ze školky. S nimi můžeš řádit venku, chodit na výlety nebo se i koupat. A neboj, kdyby náhodou pršelo, máme vymyšlenou spoustu her, které budou krásně fungovat i uvnitř, ve školce. Kromě toho tu na tebe čeká i spousta dobrot k obědu i svačině. Tak neleň, a honem řekni mámě s tátou, ať vyplní přihlášku, aby ti to neuteklo!

Kdy je školka v létě otevřená?

1. - 12. července 2024

Jaký budou mít děti program?
Detailní program bude zveřejněn. Každopádně využijeme teplého počasí a většinu času budeme s dětmi trávit venku.

Co mají mít děti s sebou?
Stačí oblečení vhodné do horkých letních dnů, pokrývka hlavy a batůžek s pitím v netekoucí lahvi.

O pitný režim dětí se postaráme a jídlo pro ně bude také zajištěno, takže se svačinkami si nedělejte starosti.

Kolik to celé stojí?

Do kdy je nutné se přihlásit?
15. května 2024

Na který týden byste dítě rádi přihlásili?*