Omluva nepřítomnosti a odhlášení obědů

Ať už jste všichni doma chytli rýmu, nebo jedete ve školním roce k moři, bude potřeba vaše dítě omluvit. Pokud bude chybět krátce, můžete použít aplikaci. Jestli jde o dlouhodobější záležitost, stačí vyplnit jednoduchý formulář, který najdete níž.

Krátkodobá nepřítomnost

Jak můžu dítě omluvit?
Jednouduše pomocí aplikace Naše MŠ.

Kdyby pro vás aplikace přeci jen nebyla to pravé ořechové, můžete nám poslat i smsku.

Třídní telefon Myšek

Třídní telefon Koťátek

A co obědy?
Pokud nám dáte vědět do 7.30 toho dne, kdy vaše dítě chybí, odhlásíme mu automaticky i obědy, ať nepřijdete zbytečně o stravné. Při pozdějších omluvách se může stát, že už budeme mít navařeno, takže si denní stravné necháme.

Dlouhodobá nepřítomnost

Když víte, že se ve školce neukážete déle než 2 týdny, stačí vyplnit krátký formulář. Jestli jde o nemoc, poprosíme vás i o potvrzení od doktora.

Pokud jde o nemoc, přiložte prosím potvrzení od doktora.

Je nám jasné, že obzvlášť u komplikovanějších nemocí se délka rekonvalescence jen těžko odhaduje. Kdyby se tedy nepřítomnost nakonec ještě protáhla nebo se naopak dítěti ulevilo dřív a rádo by se do školky vrátilo, ozvěte se nám na ms.reditelka@hlasnatreban.cz a všechno vyřešíme. Hlavně, ať jste zdraví!