Zahradní slavnost a rozloučení s předškoláky

30. 6. 2023
S předškoláky jsme se rozloučili 22. června na zahradní slavnosti. Přivítali jsme také divadélko a pak se vzhledem k počasí osvěžili pod rozprašovačem. Rodičům děkujeme za pomoc s pohoštěním a všem přejeme krásné léto!

Koncem června jsme se v naší školce rozloučili společně s dětmi a rodiči na naší zahradě. Přijelo k nám divadélko Pruhované panenky, které nám zahrálo představení o Kryštůfkovi, který bloudil lesem a až nabyl moudrosti, podařilo se mu najít cestu zpět domů. Stejně tak i naši předškoláci umí a ví vše, aby mohli opustit naší školku a vejít tak do školního světa. A tak divadelní představení bylo volně provázáno s rozloučením našich předškoláků, kteří byli slavnostně pasováni na školáky. Každý budoucí školák dostal od nás knihu s věnováním a placku s potiskem na památku.