Velikonoční odpoledne s rodiči

6. 4. 2023
V předvelikonočním týdnu, v úterý 4. dubna, jsme pozvali rodiče, aby s námi a svými dětmi strávili odpoledne v mateřské škole. Na děti čekala velikonoční pátračka s nečekanou odměnou ...

Na šedivé úterý jsme pro rodiče s dětmi naplánovali velikonoční pátračku spojenou se společným tvořením. Úkolem dětí (a rodičů) bylo najít na zahradě MŠ velikonoční vajíčka podle seznamu, který každý dostal na startu pátračky. Za splněnou pátračku jsme pro děti připravili netradiční odměnu - keramickou velikonoční kraslici, kterou si každý mohl dle svého ozdobit. Rodiče přinesli také drobné pohoštění, které se hodilo k posilnění dětí během tvoření. Nakonec nám i počasí přálo a vysvitlo sluníčko. Děkujeme za příjemné odpoledne.